Кошик
2 отзыва
Контакти
Центр Комплектації Луцьк "Ceresit-Pro"  
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Каптановський Павло Олександрович
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Рівненська, 76а
Мапа

Розфарбуємо будинок

Розфарбуємо будинок
Силікатні фасадні фарби Це міцні водостійкі паропроникні фарби. Вони складаються з рідкого калієвого скла, стійких до лугу мінеральних пігментів (наприклад, охри) і наповнювача (крейди). До складу сумішей, призначених для фарбування фасадів, входять такі пігменти: бордо, крон свинцю, оксид хрому (II), оксид хрому (III), умбра, блакить малярна та інші. Силікатні фарби утворюють на поверхні фасадів міцні довговічні плівки. Це обумовлено тим, що рідке скло вступає в хімічну взаємодію як з матеріалом основи захисної конструкції (бетон цегла, цементно-піщана штукатурка), так і з мінеральним пігментом. Термін служби поверхонь, оброблених силікатними фарбами, досягає 20 років. Тривалість схоплювання плівки — 4-8 годин за відносної вологості повітря 60% і температури від +20 °С до +22 °С. Головним недоліком таких фарб є їх висока жорсткість і відповідно, низька стійкість до тріщин. Ці властивості знижують термін служби поверхонь, оброблених фарбами даного виду. Традиційна технологія приготування і застосування силікатних фарб в умовах будівельного майданчика не виправдовує себе в сучасних умовах будівництва. Тому розроблені нові, готові до застосування силікатні фарби модифіковані полімером, що значно поліпшило їх технологічні та експлуатаційні характеристики. Ці фарби розфасовані в герметично закриті пластмасові відра. Такою, наприклад, є силікатна фарба Ceresit CT 54. Ceresit CT 54 Це гідрофобна паропроникна фарба, призначена для фарбування бетонних, цегляних, оштукатурених основ, а також для раніше оброблених силікатними фарбами мінеральних основ будівельних конструкцій поверхонь, обклеєних спеціальними шпалерами або облицьованих неглазурованою керамікою. Ceresit CT 54 відрізняють: стійкість до атмосферних впливів
висока адгезія до мінеральних основ
відсутність розчинників у складі
бактерицидність
матовість
екологічна чистота
Силіконові фасадні фарби Це суміш кремнію з органічними сполуками. Під час взаємодії з водою ці полімери створюють тонкі плівки, які перешкоджають проникненню вологи всередину. Силіконова фарба є суспензією, яка складається з силіконової або акрилової смоли в органічному розчиннику або воді, органічних і неорганічних пігментів, а також наповнювачів. Практика широкого застосування силіконових фарб довела ефективність даних композицій для обробки саме захисних конструкцій будинків (фасадів). Покриття, оброблені силіконової фарбою, проявляють стійкість до морозів, води, світла, мають високий рівень водонепроникності, високу адгезію та еластичність, зручні у використанні. Такою, наприклад, є силіконова фарба Ceresit CT 48. Ceresit CT 48 Це гідрофобна паропроникна фарба, призначена для покриття та захисту фасадів, бетонних конструкцій, інтер'єрів, а також мінеральних основ (бетон, цементно-вапняні і вапняні штукатурки), на які раніше не наносилися малярські покриття. Фарбою можна відновлювати декоративні властивості мінеральних штукатурок Ceresit CT 35, Ceresit CT 36 і Ceresit CT 137, а також акрилових штукатурокCeresit CT 60, Ceresit CT 63 і Ceresit CT 64, які втратили свої властивості в процесі експлуатації. Завдяки властивостям фарби волога з основи швидко випаровується, а вода з поверхні не може проникнути всередину. У фарбі Ceresit CT 48 використано особливу сполуку, завдяки якій при зволоженні на поверхні виникає ефект спіненої води і відповідний блиск. Ceresit CT 48 можна особливо рекомендувати для використання на пам'ятках архітектури, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо естетики та захисту від подальшого руйнування. Акрилові фасадні фарби Основою таких фарб є синтетична смола у вигляді дисперсії, наповнювач, пігменти і різні домішки (загусники, консерванти, гідрофобізатори і т. д.). Акрилові фарби стійкі до ультрафіолетового випромінювання та спеки, вони не жовтіють навіть за температури +90 ° С, що дозволяє використовувати їх для зовнішніх робіт. Серед матеріалів виробництва «Хенкель Баутехнік (Україна)» є дві акрилові фарби — Ceresit CT 42 таCeresit CT 44. Ceresit CT 42 Це готова до застосування акрилова фарба, призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій всередині і ззовні на бетонних, цементних, цементно-вапняних і вапняних основах. Ceresit CT 42 застосовують для декоративного оформлення систем скріпленої теплоізоляції. Безумовною перевагою фарби є те, що покриття можна мити водою. Кольорова палітра нараховує 160 кольорів.